Tabip Odamız Susuyor!-2006-2008

Antalya Çağdaş Hekimler > Tabip Odamız Susuyor!-2006-2008

SAĞLIKTA YIKIM SÜRÜYOR!

TABİP ODAMIZ SUSUYOR!

Yaklaşık iki aydır tüm Türkiye’de başta TTB /bölge tabip odaları olmak üzere diğer meslek odaları, sendikalar, dernekler ve siyasi partilerle bir kampanya sürdürülüyor.

”Her Şeyin Başı Sağlık. Sağlıkta Yıkımı Durduralım”Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası Genel Merkezi tarafından başlatılan ve Türkiye’nin hemen her yerinde herkesimin katılımına açık bu kampanya çerçevesinde, bilgilendirme toplantıları, bildiri dağıtımı, Radyo- TV programları, imza kampanyaları, basın açıklamaları, yürüyüş ve mitingler,.. gerçekleştiriliyor.

SES Antalya Şubesi tarafından (ANTALYA TABİP ODASI başta olmak üzere) ayırımsız bütün meslek odası, sendika, dernek ve siyasi partilere yapılan ısrarlı çağrılarla ilimizde de bir dizi etkinlik planlandı ve gerçekleştiriliyor.

Sağlıkta yaşanan kara tabloyu değiştirmek isteyerek Antalya’da da bir araya gelen Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası, KESK Antalya Şubeler Platformu, Türk-İş, DİSK, DİSK- Emekli Sen, Cumhuriyetçi Kadınlar Derneği, Elektrik Mühendisleri Odası, CHP, DSP, EMEP, İP, SDP, ÖDP… arasında her ne hikmetse en başta olması gereken ANTALYA TABİP ODASI YER ALMIYOR.

Son Yazılar

antalya cagdas

2024-2026 Adaylarımız

Antalya Tabip Odası 2024-2026 dönemi için aday listemiz ve adaylarımızın kısa özgeçmişleri YÖNETİM KURULU  ADAYLARIMIZ

Paylaş:

Bize Ulaşın