Alanya Ziyaretimiz

Antalya Çağdaş Hekimler > Alanya Ziyaretimiz

Çağdaş Hekimler ilçe gezilerini sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta Kemer’deki  hekimleri tek tek ziyaret eden Çağdaş Hekimler, bu günde Alanya’ya  adeta çıkarma yaptı.

 

ALANYA ZİYARETİMİZ VE BASIN TOPLANTIMIZIN VİDEOSUNUN  BİR BÖLÜMÜNÜ BU LİNKİ TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ

Çağdaş Hekimler Alanya’ya  Çıkarma Yaptı

Geçtiğimiz hafta Kemer’deki  hekimleri tek tek ziyaret eden Çağdaş Hekimler, bu günde Alanya’ya  adeta çıkarma yaptı.

Alanya gezilerine kamu ve özel sağlık kuruluşlarındaki hekimleri ziyaretle başlayan Çağdaş Hekimler ardından Alanya Gazeteciler Cemiyeti’nde bir basın toplantısı düzenlediler. Grup adına açıklamalarda bulunan  onur kurulu adayı Prof.Dr.Tülin Aydoğdu Titiz, yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Güçlenerek yola devam ediyoruz.

Prof.Dr. Ahmet Turan Aydın, Doç.Dr. Yıldıray Çete, Op.Dr. Nefi Kara, Op.Dr. Aziz Akkaya, Dr.Çetin Özkan ve Dr.Metehan Akbulut ile birlikte Alanya Gazeteciler Cemiyeti’nde (AGC) basın mensupları ile bir araya gelen Titiz, bu dönem çok fazla sayıda meslektaşıyla birlikte seçim çalışmalarını yürüttüklerini söyledi. Titiz, başladığımız ilk günden itibaren  ekibimiz güçlenerek yoluna devam ediyor, Kemer’den sonra Alanya’da da yoğun ilgi ve destek gördük. Seçimleri kazanacağımıza  inanıyorum.”  dedi.

Titiz ” 9 Mayıs Pazar günü yapılacak Antalya Tabip Odası seçimleri öncesi herhangi bir kurula aday olsun yada olmasın bir çok  arkadaşıyla birlikte sağlık ocaklarını, hastaneleri, tıp merkezlerini, muayenehaneleri tek tek dolaştıklarını ifade ederek, seçimin yapılacağı güne kadar odaya üye olsun olmasın  bütün hekimlere  ulaşmayı hedefliyoruz, şeklinde konuştu.

Hedef etkin bir tabip odası

“Çağdaş Hekimler Grubu” olarak, Antalya Tabipler Odası kurullarının tümüne aday olduklarını belirten Titiz, seçildiklerinde tüm hekimlerin  yanında ve yakınında olacaklarını ifade etti. Mevcut yönetimin hekimlerin sorunlarını çözme noktasında başarılı olamadığını hatta  hekimlerle diyalog içerisinde bile bulunmadığını iddia eden Titiz, “Mevcut yönetimin hekimlerimizin sorunları ve onların çözümü noktasında başarılı olmadıklarını düşünüyorum. Şu anki yönetimin hekimler ile iletişim halinde olmadığını bile söylemek mümkün. Bu dönem örgütlenmeye de önem verilmedi. Hala odamıza üye olmamış çok sayıda meslektaşımız var. Bu meslektaşlarımızın üye olmasını ve çalışmalara katılmasını  sağlamak, için program oluşturduk, dedi.

Antalya Hekim Meclisi ilk hedef

Titiz konuşmasını ” Hekimlerin ekonomik özlük ve demokratik sorunlarının çözümü noktasında yerel çalışmalar yürüteceğiz. TTB Merkez Konsey’i  ile koparılan bağları da tekrar kuracağız. Yedi gün yirmi dört  saat çalışan bir hukuk bürosu kurarak hekimlerin hukuki sorunlarında da  yanlarında ve yakınlarında olacağız.İlk hedefimiz Antalya Hekim Meclisi’ni  tekrar çalıştırmak ve tabip odamızı bütün hekimlerle birlikte yönetmek olacak.”  diyen Titiz, “Biz etkin bir tabip odası oluşturmak için adayız.” diyerek tamamladı.

 

Son Yazılar

antalya cagdas

2024-2026 Adaylarımız

Antalya Tabip Odası 2024-2026 dönemi için aday listemiz ve adaylarımızın kısa özgeçmişleri YÖNETİM KURULU  ADAYLARIMIZ

Paylaş:

Bize Ulaşın