..Bakanlık Basın Bürosu

Antalya Çağdaş Hekimler > ..Bakanlık Basın Bürosu

Hekim Birliği yönetimindeki Antalya Tabip Odası, aile hekimliğine geçiş sürecinde ise adeta Antalya İl Sağlık Müdürlüğü’nün yani Sağlık Bakanlığı’nın basın bürosu gibi çalıştı.

Hekim olarak hepimiz zor günler yaşıyoruz. İyi hekimlik değerlerimiz kuşatma altında. Gelecek kaygısı ise hepimizin ortak gündemi.

Bugün, hekimlerin her zamankinden daha fazla bir arada olmaya ve örgütlü davranmaya ihtiyaçları var. Bugün ne istediğini bilen daha güçlü bir Antalya Tabip Odası’na ihtiyaç var.

Hekimler, halkımız ve ülkemiz için kötüye giden bu süreçte; Hekim Birliği yönetimindeki Antalya Tabip Odası (geçtiğimiz iki dönemde olduğu gibi) teslimiyetçi, silik ve bürokratik bir çizgi izlemeye devam ediyor.

Hekim Birliği yönetimindeki Antalya Tabip Odası,  aile hekimliğine geçiş sürecinde ise adeta Antalya İl Sağlık Müdürlüğü’nün yani Sağlık Bakanlığı’nın basın bürosu gibi çalıştı.

Şu ana kadar Sağlık Bakanlığı Basın Bürosu gibi çalışan Hekim Birliği yönetimindeki Antalya Tabip Odası; her şey olup bittikten sonra şimdi cep telefonlarımıza gönderdiği mesajlarla sözüm ona yanımızda olduğunu söylüyor, basın açıklamalarıyla kaygılarını dile getiriyor, hekim toplantılarıyla çözüm arıyor. Oysa her şey apaçık ortada “Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz”

Sayın meslektaşımız, tek bir çağrımız var size: Oyunuza sahip çıkın! Hekim Birliği‘ne verdiğiniz oylara sahip çıkın! Hekim Birliği’ni yönetime taşırkenki beklentilerinize sahip çıkın.

ANTALYA TABİP ODASI SESSİZ.

ANTALYA TABİP ODASI SENSİZ.

HEKİMLER ANTALYA TABİP ODASIZ.

Son Yazılar

antalya cagdas

2024-2026 Adaylarımız

Antalya Tabip Odası 2024-2026 dönemi için aday listemiz ve adaylarımızın kısa özgeçmişleri YÖNETİM KURULU  ADAYLARIMIZ

Paylaş:

Bize Ulaşın