İlgi ve Destek Büyük

Antalya Çağdaş Hekimler > İlgi ve Destek Büyük

Çağdaş Hekimler seçim çalışması için gittikleri sağlık kuruluşlarında büyük ilgi  ve destek görüyor.

Çağdaş Hekimlere Büyük İlgi

Çağdaş Hekimler seçim çalışması için gittikleri sağlık kuruluşlarında büyük ilgi görüyor. 9 Mayıs tarihinde Tekelioğlu İl Halk Kütüphanesi’nde yapılacak olan Antalya Tabip Odası seçimlerine iddialı bir şekilde hazırlanan Çağdaş Hekimler gittikleri birimlerde büyük bir ilgi ile karşılanıyor.

Çalışmalar Hızlandı

Seçimlere yirmi gün kala Çağdaş Hekimler, hastane ziyaretlerine hız verdi.  Geçtiğimiz hafta içinde Kemer ilçesindeki sağlık kuruluşlarına ziyaretlerde bulunan Çağdaş Hekimler bu haftayı il merkezindeki birimlere ayırdı. Tıp Fakültesi, Atatürk Devlet Hastanesi ziyaretlerinden sonra bu günde Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki doktorları ziyaret eden Çağdaş Hekimler kendilerine gösterilen ilgi ve verilen destekten memnun.

Çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunan yönetim kurulu adayı Doç.Dr. Yıldıray Çete, Eğitim ve Araştırma Hastanesi ziyaretleri sırasında bütün poliklinikler ve servislerdeki meslektaşlarıyla tek tek görüşmeye çalıştıklarını belirterek, öğlen yemeğini hastane yemekhanesinde birlikte yedikleri meslektaşlarıyla da sohbet etme olanağı bulduklarını söyledi. “Meslektaşlarımızın bize gösterdiği ilgi büyük. Seçimleri kazanacağımıza inanıyorum” dedi.

Önümüzdeki hafta Korkuteli, Serik, Alanya ve Manavgat’a gideceklerini ifade eden Çete, seçimlere kadar ilçeler dahil her yere gitmeyi planladıklarını, bütün aday olan arkadaşlarının da  çalışmalara aktif olarak katıldığını söyledi.

Etkin Tabip Odası

Çete, Antalya Tabip Odası seçimlerinin hekim hakları, sağlık ortamı ve ülkemiz için çok  kritik bir dönemde yapıldığının altını çizerek,” Bugün hekimlerin her zamankinden daha fazla bir arada olmaya ve örgütlü davranmaya ihtiyaçları var. Olumsuz gidişat karşısında onurlu ve kararlı bir duruş gösterecek, hekimlik mesleki değerleri ile hekimlerin haklarını koruyacak, hekimlerin yaşadıkları haksızlıklar karşısında tüm olanakları ve kararlılığı ile onların yanında olacak bir etkin bir Antalya Tabip Odası’na ihtiyaç  var” dedi.

Son Yazılar

antalya cagdas

2024-2026 Adaylarımız

Antalya Tabip Odası 2024-2026 dönemi için aday listemiz ve adaylarımızın kısa özgeçmişleri YÖNETİM KURULU  ADAYLARIMIZ

Paylaş:

Bize Ulaşın