Tabip Odası SMS’le idare edilemez

Antalya Çağdaş Hekimler > Tabip Odası SMS’le idare edilemez

13 Mayıs 2012 pazar günü yapılacak oda seçimleri öncesi açıklamalarda bulunan

Dr.Metehan Akbulut, Antalya Tabip Odası’nda değişimin artık zorunlu olduğunu söyledi.

SMS’lerle tabip odası yönetilemez

“Antalya Tabip Odası’nın sadece SMS gönderilerek idare edilmeye çalışılmasının biran önce sona erdirilmesi gerektiğini vurgulayan Çağdaş Hekimler Grubu adayı Dr.Metehan Akbulut, “Hekimlerin sorunları yüzyüze görüşülerek dinlenmeli, çözümü için birlikte karar alınarak birlikte mücadele edilmelidir. Meslek onurumuz, işgüvencemiz, özlük haklarımız ve halkın sağlık hakkı için tabip odamızda değişim zorunlu.” dedi.

Dr.Recep Akdağ ile birarada olanlar

Hekimlerin zor günler yaşadığının ve iyi hekimlik değerlerinin kuşatma altında olduğunun altını çizen Dr.Akbulut, “Bu olumsuzluk da kuşkusuz AKP aracılığı ile uygulatılan Sağlıkta Dönüşüm Programı önemli yere sahip. Programın yürütücülerinden Dr.Recep Akdağ ile birlikte aynı seçim listelerinde yer alanların, hekimlerin sorunlarını çözmek konusundaki samimi olup olmadıklarını tüm meslektaşlarımız gördü.” şeklinde konuştu.

Açıklık, dürüstlük, samimiyet ve mücadele

Hekimlerin dinleri-dilleri-ırkları-siyasi görüşleri ile değil sorunları ile ilgiliyiz. Seçilmemiz halinde açıklık-dürüstlük-samimiyet içerisinde verdiğimiz tüm sözlerin gereğini yerine getirmek için Çağdaş Hekimler olarak gece gündüz çalışacağız. Antalya Tabip Odası’nı sadece SMS gönderen bir meslek örgütü olmaktan çıkaracağız.

Tarihsel sorumluluk

Dr.Akbulut, 13 Mayıs 2012 Pazar günü yapılacak oda seçimlerine bütün hekimlerin katılarak tarihsel sorumluluklarını yerine getireceklerine inadıklarını belirterek; “Antalya’daki hekimlerin mesleğimize, onurumuza, özlük haklarımıza, geleceğimize, ülkemize,… sahip çıkacaklarına inanıyorum” dedi

Son Yazılar

antalya cagdas

2024-2026 Adaylarımız

Antalya Tabip Odası 2024-2026 dönemi için aday listemiz ve adaylarımızın kısa özgeçmişleri YÖNETİM KURULU  ADAYLARIMIZ

Paylaş:

Bize Ulaşın