Ortak Değerlerimiz

Antalya Çağdaş Hekimler > Ortak Değerlerimiz

Diğer aday arkadaşlarımızı  karalamadık iftiralarda bulunmadık. Yaptığımız kimi eleştirileri ise son derece somut kanıtlara dayandırarak, belgelerle yaptık.  Hepsinden önemlisi  diğer aday meslektaşlarımızın yaptığı gibi  ortak değerlerimizi kesinlikle seçim malzemesi yapmadık.

HEKİMLER KAZANACAK

Çağdaş Hekimler adayı Prof.Dr. Ahmet Turan Aydın  arkadaşları ile birlikte hekimleri tek tek ziyaret etmeye devam ediyor.

Çağdaş Hekimler grubunun diğer adaylarıyla birlikte bugün Medical Park, Yaşam, An-Deva Yıldız ve Tıp Fakultesi Hastanelerindeki hekimleri ziyaret eden Prof.Dr. Ahmet Turan Aydın, “Çağdaş Hekimler olarak Antalya Tabip Odası seçimlerine yönelik yoğun ve zevkli bir çalışma yürüttük. İlçelerimiz dahil, hastanelerden-sağlık ocaklarına, muayenehanelere kadar tüm meslektaşlarımıza tek tek ulaşmaya çalıştık” dedi.

Ortak değerlerimizi seçim malzemesi yapmadık

Çalışmaları hakkında bilgi veren ve  seçimlere katılacak olan diğer grupla ilgili eleştirilerde bulunan Prof.Dr.Ahmet Turan Aydın” İYİ HEKİMLİK değerleri ışığında mesleki sorunları ve bu sorunlar karşısında somut çözüm önerileri sunan bir seçim çalışması yürüttük.Diğer aday arkadaşlarımızı  karalamadık iftiralarda bulunmadık. Onlara yönelik yaptığımız kimi eleştirileri ise son derece somut kanıtlara dayandırarak, belgeler üzerinden yaptık.  Hepsinden önemlisi diğer aday meslektaşlarımızın yaptığı gibi ortak değerlerimizi kesinlikle seçim malzemesi yapmadık.” dedi

İki bin hekimle birebir görüşme

Aydın, bugüne kadar 2000 üzerinde hekimle birebir görüştüklerini ifade ederek, seçim gününe kadar bu ziyaretlerini aralıksız sürdüreceklerini de söyledi. Çalışmaları sırasında eskiden bu yana tanıdıkları arkadaşlarından ilk defa tanıştıkları meslektaşlarına kadar hemen hemen hekimlerden çok yoğun ilgi ve destek gördüklerini belirterek, bu durum bizleri son derece mutlu etti, onurlandırdı, şeklinde konuştu.

Tarihsel Sorumluluk

9 Mayısta yapılacak oda seçimlerine bütün meslektaşlarımın katılarak tarihsel sorumlulukların  yerine getireceklerine; mesleğimize, onurumuza, özlük haklarımıza, geleceğimize, ülkemize,… sahip çıkacaklarına inanıyorum diyen Aydın, “herkes gibi hekimleri de zor bir dönem  bekliyor. Bu nedenle hekimlerin bir arada olmaya, yanlarında ve yakınlarında etkin bir tabip odasına  ihtiyaç var” diyerek konuşmasını tamamladı.

Son Yazılar

antalya cagdas

2024-2026 Adaylarımız

Antalya Tabip Odası 2024-2026 dönemi için aday listemiz ve adaylarımızın kısa özgeçmişleri YÖNETİM KURULU  ADAYLARIMIZ

Paylaş:

Bize Ulaşın